Notice: Undefined index: gosc in /home/astabid/domains/grooszek.pl/public_html/config/config.php on line 18

Notice: Undefined variable: komunikat in /home/astabid/domains/grooszek.pl/public_html/config/config.php on line 107
Grooszek.pl - Wygrywaj za grosze!! 


Załóż Konto1

Wybieraj Produkty2

Licytuj i WYGRYWAJ3Aukcje internetowe bez ceny minimalnej

Nasz serwis dba o najwyższą jakość obsługi klienta, dlatego na naszych aukcjach wystawiane są tylko nowe przedmioty, a każda licytacja zaczyna się od 0 złotych , bez ceny minimalnej. Masz szanse na udział w licytacjach i kupuj markowe produkty nawet za 1 grosz! Gwarantujemy zakupy po najniższych cenach, którym towarzyszyć będzie dreszcz emocji. Zarejestruj się już teraz klikając tutaj, setki markowych produktów czekają na Ciebie!.

#

Kiedy kończy się licytacja?

1 grosz po raz pierwszy… po raz drugi… po raz trzeci… sprzedane!!!
Licytacja na testowy.pl trwa do momentu, kiedy czas, odliczany przez zegar danej aukcji, spadnie do zera (00:00:00). Każde przebicie graczy wydłuża czas aukcji o kilka sekund - w zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund..

#

Kto wygrywa Aukcję?

Aukcję wygrywa ten, kto zalicytuje jako ostatni.
Licytację zaczynamy zawsze od 0 złotych, licytujesz z innymi tak długo, jak długo chcesz dać więcej.
Jeśli nikt nie przebije Twojej oferty, zostajesz ZWYCIęZCą Aukcji.
Zwycięzcą aukcji zostaje osoba, która jako ostatnia dokonała Przebicia. Oznacza to, że po kliknięciu przez tę osobę przycisku "Przebij" lub po Przebiciu przez Automat tej osoby, żaden z graczy nie zalicytował (nie dokonał Przebicia ręcznie ani za pomocą ustwionego przez siebie Automatu). Kiedy czas aukcji spadnie do zera (00:00:00) - osoba ta wygra aukcję!

#

Co to jest automat?

Zarejestruj się, zaloguj się.
Automaty w danych aukcjach sa wyłączone ,tym samym uwierzytelniamy ,że aukcje przeprowadzane na naszym serwisie sa uczciwe ,wygrywa osoba ktora jako ostatnia przebije daną aukcję!

Serwis nie korzysta z płatności internetowych ,wszelkie zakupy grooszków odbywają sie poprzez wpłatę na konto bankowe serwisu ,tym samym zachęcamy do doładowań większej ilości grooszków ,żeby państwu nie zabrakło grooszków podczas licytowania swoich wymarzonych przedmiotów !
#

Co to są grooszki?

Grooszki to jednostki służące do licytowania w naszym Serwisie.
Grooszki dają prawo do wzięcia udziału w licytacji, a także skorzystania z innych funkcjonalności Serwisu.
Grooszki to wirtualna waluta służąca do licytacji w naszym Serwisie. Grooszki pozwalają na wzięcie udziału w licytacjach oraz korzystania z innych funkcjonalności Serwisu. Każde Przebicie oferty na aukcji kosztuje określoną w parametrach Aukcji ilość grooszków, w zależności od Aukcji może to być od 1 do 25 grooszków..

#

Jak to możliwe, że można kupować markowe i nowe produkty za grosze?

Każdy, kto chce wziąć udział w Aukcji, musi doładować swoje konto Grooszkami.
Udział w Aukcji kosztuje symboliczną kwotę, ale dzięki temu zwycięzca może zgarnąć nagrodę nawet 99% taniej niż w sklepie.

#

Jak otrzymać wygraną z aukcji?

Wygrałeś? Gratulujemy!
Kiedy otrzymasz od nas potwierdzenie wygranej, zapłać za przedmiot w ciągu 7 dni.Szczegóły informacji odnośnie wygranych znajdziesz logując się na swoje konto w serwisie ;w zakładce MOJE WYGRANE
Wygraną wyślemy w ciągu 21 dni na podany przez Ciebie adres zarejestrowany w serwisie .

#
#

Co to sa punkty i jak je mozna zdobyć?

Punkty i ich zdobywanie !
Każdy użytkownik po zarejestrowaniu się na nasz serwis ma możliwośc zdobywania punktów wymiennych na nagrody .Aby przystąpiĆ do programu zbierania punktów naleŻy zakupic określony Pakiet Premium służący do aktywacji zbierania punktów w serwisie Każdy taki pakiet mogą państwo aktywować w zakładce :MOJE KONTO -PREMIUM ,lub zakupić przez serwis aukcyjny odlotek.pl w dziale(kategorii):PAKIETY DOŁADOWUJĄCE Bez aktywowania PAKIETU PREMIUM użytkownik nie ma możliwości zbierania punktów a pózniej wymiany ich na nagrody

Kiedy otrzymasz od nas potwierdzenie wygranej, zapłać za przedmiot w ciągu 7 dni.
Wygraną wyślemy w ciągu 21 dni na podany przez Ciebie adres.

Za co otrzymam punkty?

Zasada otrzymywania/przyznawania punktów !
Saldo punktowe użytkowników aktualizowane jest ręcznie ,czyli admin dopisuje odpowiednia ilosc punktów jaką użytkownik wygrał/otrzymał .Punkty użytkownik otrzymuje za:

a)losowania kuponów jakie użytkownik może przesyłać codziennie w ramach trwającego Pakietu Premium

b)w aukcjach jakie organizator wystawia na serwisie grooszek.pl lub odlotek.pl

c)w ramach konkursów jeśli takowa nagroda jest przewidziana dla zwycięzcy

d)bonusy/premie od serwisu Administrator zastrzega ,że w przypadku braku lub wyczerpania KONTA PREMIUM dane kupony od użytkowników nie będą rozpatrywane !
#

co to sa losowania codzienne i jaka jest punktacja za trafione cyfry??

Losowanie i punktacja!
Użytkownik po zarejestrowaniu się na serwis i zakupieniu Pakietu Premium ma możliwośc typowania kuponów dziennych .Uzytkownik ma do dyspozycji 6 kuponów dziennie .Na jednym kuponie może wytypować 6 cyfr które według niego system wybierze Losowanie cyfr odbywa sie automatycznie przez system cron(czyli system losowań automatycznych) codziennie po północy ,aktualizacja następuje codziennie po północy,użytkownicy maja podgląd wylosowanych cyfr na stronie głownej serwisu i od administratora serwisu w emailingu

Użytkownik ma możliwośc zdobycia następujących punktów za trafienia:

za trafienie 1 cyfry z kuponu-1 punkty

za trafienie 2 cyfr z kuponu- 3 punkty

za trafienie 3 cyfr z kuponu- 5 punktów

za trafienie 4 cyfr z kuponu- 10 punktów

za trafienie 5 cyfr z kuponu- 15 punktów

za trafienie 6 cyfr z kuponu-50 punktów plus nagroda od serwisu niespodzianka

punkty dopisywane są w przeciągu 24 godzin od momentu zatwierdzenia kuponu

Jak wysyłać kupony? Przez zakładke kontakt użytkownik zarejestrowany i który posiada aktywną usługę KONTO PREMIUM wysyła w wiadomości swój login z serwisu i wytypowe 6 kuponów z 6 cyframi (może byc to jedna wiadomość z odstępami między kuponami np login:test kupon nr.1-3,4,5,6,7,kupon nr.2-1,1,2,3,4,5 (prosze pamiętać ,żeby w danym kuponie określić 6 cyfr od 1-do 81)

Serwis zastrzega ,że nie odnotowuje kuponów w przypadku gdy: a)użytkownik nie posiada KONTA PREMIUM lub KONTO PREMIUM WYGASŁO b)użytkownik nie podał na kuponie 6 cyfr c)użytkownik złamał regulamin lub dubluje konta .
#

Jak odbywa sie wymiana punktów na nagrody i kiedy zostanie ona dostarczona do mnie ?

Wymiana punktów Użytkownik który zebrał juz określona ilośc punktów i chciałby wymienić ją na nagrody podane przez organizatora przesyła oświadczenie na adres bok@grooszek.pl wpisując WYMIANA NA NAGRODĘ ,podając nagrode na jaką chce wymienić punkty.Administrator sprawdza konto użytkownika i jeśli nie budzi on zastrzeżeń ,administrator z panelu admina pomniejsza stan punktowy uzytkownikowi i zapisuje wymiane do zrealizowania

Kiedy otrzymam wymienioną nagrodę? Wysyłka nagród występuje w przeciągu 21 dni od momentu wymiany punktów na nagrodę .Nagroda jest wysyłana na adres zarejestrowany w serwisie .W przypadku jeśli profil użytkownika jest niepełny ,administrator wzywa do uzupełnienia go Nie ma możliwości odbioru osobistego nagródAdministrator oświadcza ,że dane produkty nie są dostępne na stanie u administratora,administrator zakupuje dane produkty dla wygranych ze sklepów internetowych i innych sklepach celem dostarczenia go do wygranego Każdy produkt jest nowy z gwarancją producenta

Nie ma możliwości wymiany nagród na punkty,Punkty są jedynie waluta do wymiany na nagrody .Saldo użytkownika jest drugą wirtualną waluta do brania udziału w aukcjach jakie serwis organizuje,Wydane punkty ani grooszki z salda nie przysługują zwrotom

Jeśli polujesz na tańsze pakiety a przy okazji chcesz "spróbować" nowego serwisu aykcyjnego zapraszamy na serwis : www.odlotek.pl

tańsze pakiety ,wystawianie aukcji i inne gwarantowane!

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz jakieś pytania?potrzebujesz dodatkowej pomocy?skontaktuj się z Centrum obsługi klienta.

Zarejestruj się

Dlaczego takie wielkie cyfry od numeru 9 do 12?tak tak to nie błąd ,nie każdy ma czas by czytać zasady ..rozumiemy to ..dlatego najwazniejsze wyszczególnilismy ..niemasz czasu na licytacje ?boisz sie licytacji?zbieraj sobie punkty-->nagrody gwarantowane!

Używanie cookies:

Korzystając z grooszek.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej .

RODO Pomoc

© Copyright 2019- grooszek.pl - Aukcje internetowe