Aukcje internetowe bez ceny minimalnej

Nasz serwis dba o najwyższą jakość obsługi klienta, dlatego na naszych aukcjach wystawiane są tylko nowe przedmioty, a każda licytacja zaczyna się od 0 złotych , bez ceny minimalnej. Masz szanse na udział w licytacjach i kupuj markowe produkty nawet za 1 grosz! Gwarantujemy zakupy po najniższych cenach, którym towarzyszyć będzie dreszczyk emocji. Zarejestruj się już teraz klikając tutaj, setki markowych produktów czekają na Ciebie!.

Kiedy kończy się licytacja?

1 grosz po raz pierwszy.... po raz drugi......... po raz trzeci...->> sprzedane!!!
Licytacja na grooszek.pl trwa do momentu, kiedy czas, odliczany przez zegar danej aukcji, spadnie do zera (00:00:00). Każde przebicie graczy wydłuża czas aukcji o kilka sekund - w zależności od aukcji może to być od 5 do 30 sekund..

Kto wygrywa Aukcję?

Aukcję wygrywa ten, kto zalicytuje jako ostatni.
Licytację zaczynamy zawsze od 0 złotych, licytujesz z innymi tak długo, jak długo chcesz dać więcej.
JeŚli nikt nie przebije Twojej oferty, zostajesz ZWYCIĘZCÄ… Aukcji.
Zwycięzcą aukcji zostaje osoba, która jako ostatnia dokonała Przebicia. Oznacza to, że po kliknięciu przez tą osobę przycisku "Przebij" lub po Przebiciu przez Automat tej osoby, żaden z graczy nie zalicytował (nie dokonał Przebicia ręcznie ). Kiedy czas aukcji spadnie do zera (00:00:00) - osoba ta wygra aukcję!

Co to jest automat?

Co to są Grooszki?

Grooszki to jednostki służące do licytowania w naszym Serwisie.
Grooszki dają prawo do wzięcia udziału w licytacji, a także skorzystania z innych funkcjonalności Serwisu.
Grooszki to wirtualna waluta służąca do licytacji w naszym Serwisie. pozwalająca na wzięcie udziału w licytacjach oraz korzystania z innych funkcjonalności Serwisu. Każde Przebicie oferty na aukcji kosztuje określoną w parametrach Aukcji ilość Grooszków, w zależnoĹści od Aukcji może to być od 1 do 25 grooszków..

Operator zamawia wygrane przedmioty z hurtowni i ze sklepów na terenie Polski ,nie ma możliwości odbierania wygranych nagród osobiście !

Jak to możliwe, że można kupować markowe i nowe produkty za grosze?

Każdy, kto chce wziąść udział w Aukcji, musi doładować swoje konto Grooszkami.
Udział w Aukcji kosztuje symboliczną kwotę, ale dzięki temu zwycięzca może zgarnąć nagrodę nawet 99% taniej niż w sklepie.

Jak otrzymać wygraną?

Wygrałeś? Gratulujemy!
Kiedy otrzymasz od nas potwierdzenie wygranej, zapłać za przedmiot w ciągu 14 dni.Szczegóły informacji odnoŚnie wygranych znajdziesz logując się na swoje konto w serwisie ;w zakładce "MOJE WYGRANE"
Żeby notrzymac daną nagrodę musisz dokonac kwoty wylicyowanego przedmiotu+ koszty wysyłki określone w danej aukcji .Brak jakiejś kwoty powoduje zatrzymanie wysyłki nagrody a w przypadku braku dopłaty w ciągu 7 dni ,aukcja zostaje anulowana wraz z przepadn ieciem środków wydanych na aukcji Wygraną wyślemy w ciągu 21 dni roboczych na podany przez Ciebie adres zarejestrowany w serwisie .Wszystkie wysyłki są realizowane tylko i wyłącznie na adres kótry państwo umieszczą w procesie rejestracji na serwisie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz jakieś pytania?potrzebujesz dodatkowej pomocy?skontaktuj się z Centrum obsługi klienta.

Zarejestruj się

Używanie cookies:

Korzystając z grooszek.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej .

RODO Pomoc

© Copyright 2019- grooszek.pl - Aukcje internetowe